Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Uczniowie Klas IC i I K/W przesyłają życzenia Marysi Zawiszy!

W dniu 06.02.2013r. uczniowie klas I C i I K/W wzięli udział w akcji wspierającej Marysię Zawiszę, dziewczynkę z Krosna, w walce z licznymi chorobami i wadami wrodzonymi.

W odpowiedzi na apel rodziców Marysi, jaki pojawił się w mediach, młodzież przygotowała kartki okolicznościowe z życzeniami urodzinowymi dla niezwykłej jubilatki.

Marysia Zawisza za kilka dni będzie obchodzić swoje drugie urodziny.  Jej codzienność to nieustanna walka z przeciwnościami losu, który obdarował ją bagażem ponad jej siły. Pomimo cierpienia, jakie towarzyszy jej od urodzenia, jest pogodną dziewczynką, dzielnie walczącą o każdy dzień. Jej rodzice wierzą, że każda kartka, jaka trafi do jej rączek, sprawi radość i wywoła uśmiech na twarzy.

Uczniowie bardzo chętnie włączyli się do akcji i wyrazili chęć samodzielnego wykonania kartek. Razem z kartkami wykonanymi przez dzieci ze świetlicy środowiskowej  ŚHP zostaną one wysłane do małej jubilatki.

Współpracujący z naszą szkołą Środowiskowy Hufiec Pracy  wspiera Marysię już od wielu miesięcy, zbierając plastikowe nakrętki, które następnie sprzedawane są jako surowiec wtórny. Pozyskane w ten sposób pieniądze rodzice Marysi przeznaczają na sprzęt medyczny  i rehabilitację.

EB Dark Mode