Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Była wizyta i rewizyta

W pierwszym tygodniu stycznia 2014 r. przyjmowaliśmy w naszej szkole gości z Ukrainy.

Jedną grupę stanowiły dzieciaki z Kulturalno - Oświatowego Centrum im. Kornela  Makuszyńskiego Wspólnoty Polskiej miasta Stryk wraz z opiekunami. Przedstawiały one program artystyczny, który przybliżył nam zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia obrzędu wschodniego. Druga grupa, która zaprezentowała kolędy i pastorałki wykonane nie tylko w języku ukraińskim, ale także polskim tworzy Kulturalno -  Oświatowe Towarzystwo "Zgoda" w Borysławiu. Uczniowie klas: III i IV technikum gastronomicznego przygotowali na tę okazję piękne stoły okolicznościowe. Gościom bardzo podobała się nasza szkoła, a spotkanie minęło w sympatycznej atmosferze.

EB Dark Mode