Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Z życia ucznia – Fryzjera „Moda i Duch Czasu”

Pojęcie piękna zmieniało się na przestrzeni wieków, zmieniały się również zainteresowania i potrzeby. Historia fryzjerstwa zawsze związana była z rozwojem cywilizacji, a najważniejszą rolę w tej dziedzinie odegrały potrzeby człowieka, wynalazki i przekształcenia społeczno-kulturowe.

W ostatnich dniach listopada bieżącego roku młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer podjęła się trudnego zadania wykonania fryzur, które cieszyły się popularnością w zapomnianych już czasach. Trendy minionych epok posłużyły jako inspiracja i wzorzec. Powstawały fryzury o niecodziennych kształtach i proporcjach, łączące elementy klasyczne i nowoczesne. Wszystkie kreacje były bardzo pomysłowe i przykuwające uwagę.

Uczesanie zaprojektowały i wykonały uczennice II i III kl. ZSZ oraz III kl. TUF.

EB Dark Mode