Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Paczuszki z pierniczkami już gotowe! Czekamy tylko na sobotę!

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie będą kwestować na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum.

Przygotowania do tej akcji trwały kilka tygodni, w czasie których  młodzież ucząca się w  klasach o profilu gastronomicznym wypiekała i dekorowała drobne pierniczki. Akcję wolontariatu młodzieży wsparli swoimi wypiekami mistrzowie cukiernictwa zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie.  Słodkimi prezentami będą obdarowywani ludzie dobrej woli, którzy zechcą wziąć udział w kweście. Zbierającą datki młodzież będzie można spotkać 7 grudnia 2013 r. w krośnieńskich centrach handlowych. Wszystkich odwiedzających te miejsca prosimy o wsparcie szczytnego celu.

EB Dark Mode