Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

XIII Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR i Kosmetyczny BEAUTY FAIR w Sosnowcu za nami!

24 listopada2013r. młodzież naszej szkoły kształcąca się w zawodzie fryzjer wraz z opiekunami p. M. Ciereszyńską, p. D. Gnap, C. Lulą i W. Zięba uczestniczyła już w XIII Festiwalu Fryzjerskim HAIR FAIR i Kosmetycznym BEAUTY FAIR w Sosnowcu.

Na festiwalu zaprezentowało się  ponad 100 wystawców z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy oferowali mnóstwo ciekawych promocji, prezentacji najnowszych trendów, pokazów i porad zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki.

Uczniowie mieli również możliwość przyjrzeniu się z bliska zmaganiom zawodników w Mistrzostwach zarówno zdobienia paznokci, makijażu permanentnego, jak i  fryzjerstwa na różnych poziomach zaawansowania. Była to doskonała  okazja do podglądania trendów oraz stylów obowiązujących na nadchodzący sezon.

 

EB Dark Mode