Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Akcja Misyjna w naszej szkole..

15 listopada 2013 r. odbyła się w naszej szkole Akcja Misyjna „Pomóż 6- letniej Gervanii” prowadzonej przez Siostry Klawerianki w Krośnie. Z tej okazji uczniowie zorganizowali, dla całej społeczności szkolnej, tzw. „słodki dzień” w ramach którego, przygotowali wypieki (szarlotkę na kruchym cieście, piernik kanadyjski i słodką niespodziankę. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a każdy kto zakupił ciastko wspomógł akcję mającą na celu zebranie środków na rehabilitację i zakup protezy dla dziewczynki, która w pożarze straciła nogę, włosy i uszy. Akcję przeprowadził zespół Admiratio - Barbara Szczurek i Natalia Grzesik (kl. III TF) wraz z opiekunem p. mgr Wojciechem Bazanem oraz grupa kucharzy z klasy IV TK/F – Joanna Bykowska, Maria Fedko, Gabriela Gregorowicz, Magdalena Kuśnierczak, Marcelina Wójtowicz, Katarzyna Giermańska, Sławomir Wilk i Kamil Zbylut pod opieką p. mgr Alicji Kus.

Opracowali: P. Alicja Kus i P. Wojciech Bazan

EB Dark Mode