Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Szkolny Konkurs na plakat!

W bieżącym roku szkolnym zorganizowano w bibliotece szkolnej konkurs na plakat reklamujący bibliotekę ZSP nr 2. Celem uczestnictwa młodzieży w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie wyobraźni  i aktywności twórczej, wzmocnienie potrzeby korzystania z zasobów bibliotecznych, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego, doskonalenie umiejętności marketingowych. Zaangażowana w udział młodzież mogła wykonać prace dowolna techniką. W odpowiedzi na propozycję napłynęło 17 ciekawych i barwnych prac, świadczących o kreatywności uczestników. Każda z propozycji była wyjątkowa, dlatego przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie nagrodzono 6 prac.

Wśród laureatów znaleźli się:

• I MIEJSCE - PAULINA BARAŃSKA KL. IVTF

• I MIEJSCE -KAROLINA ZBYLUT, RENATA FALISZEK, KATARZYNA SOBOŃ  KL. IVTK/F

• II MIEJSCE - KARINA MUNIA, OLGA WIETECHA, MAGDALENA WARZECHA  KL.   IVTK/F

• II MIEJSCE - DOROTA RAJCHEL, MAGDALENA KRYGOWSKA, SYLWIA PELC, PATRYCJA BEK KL. IVF

• III MIEJSCE - ŁUKASZ MUSZYŃSKI, AGATA DUBIEL, BEATA SOŁTYSIK, SABINA WOŁCZAŃSA  KL. IITF

• III MIEJSCE - JOANNA EKIERT, PATRYCJA SKOWRON KL. IITF

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w czasie apelu szkolnego.
W celu zaprezentowania prac szerszemu gronu widzów kolorowe i pełne fantazji wytwory uczestników konkursu zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej przed wejściem do biblioteki szkolnej. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Organizator Małgorzata Płatek