Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Próbny egzamin zawodowy w zawodzie fryzjer

30 października  przeprowadzona została standaryzacja praktyczna w kwalifikacji A.19. Zadania praktyczne przygotowane zostały przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu w ramach projektu  „Modernizacja egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Do próbnego testu praktycznego przystąpiło 6 uczennic z klasy III TF.

Celem próbnego egzaminu było zebranie informacji o poprawności:

• konstrukcji zadania praktycznego;
  • konstrukcji schematu oceniania;
  • organizacji praktycznego zastosowania zadania (pomiar czasu wykonania zadania, kompletność wyposażenia stanowiska, występujących problemów podczas wykonywania zadania)

Efekty wykonania testu praktycznego oraz jego przebieg oceniała zgodniez kryteriami Danuta Gnap egzaminator powołany przez OKE.

Opracowała:

Danuta Gnap