Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Mistrzostwa Nordic Walking

W dniu 25.10.2013r. uczniowie klas I C, I K/W oraz I F wzięli udział w Mistrzostwach Nordic Walking zorganizowanych przez kadrę wychowawczą Środowiskowego Hufca Pracy oraz pana Artura Panasia – nauczyciela wychowania fizycznego.

Celem przedsięwzięcia było propagowanie sportu jako aktywności prozdrowotnej i alternatywnej formy wypoczynku.

Impreza odbyła się na spowitych mgłą terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. Pomimo niesprzyjającej aury młodzież chętnie przystąpiła do współzawodnictwa. Zawody rozpoczęto wspólną rozgrzewką. Po zapoznaniu z regulaminem zawodów uczestnicy stanęli na linii startu. Wraz z dźwiękiem sędziowskiego gwizdka rozpoczęła się dynamiczna rywalizacja.

W kategorii dziewcząt jako pierwsza linię mety przekroczyła Katarzyna Żenczakowska, zajmując I miejsce. Tuż po niej Gabriela Faber – miejsce II i Natalia Szymbara – miejsce III. W kategorii chłopców I miejsce zajął Krzysztof Łopatkiewicz, natomiast II – Damian Gierlach.

Zwycięzcy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami. Po zakończeniu zawodów na wszystkich sportowców czekał słodki poczęstunek zapewniony przez organizatorów.

 

EB Dark Mode