Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Sukcesy Anety Borek uczennicy klasy III F

10 lutego br. uczennica  klasy III F - Aneta Borek - wzięła udział w XXXV Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który został zorganizowany w Przemyślu. Do udziału w konkursie zgłosiło się 55 młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach : fryzura kreatywna i wieczorowa, wyciskanie fal na mokro oraz wykonywanie warkoczy i plecionek.

Aneta Borek , doskonaląca swe umiejętności praktyczne u mistrzyni pani Stanisławy Samborskiej zdobyła III miejsce w konkurencji : Fryzura kreatywna i wieczorowa. Dzięki temu mogła reprezentować województwo podkarpackie w XXI Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego, które odbyły się 7 kwietnia br. w Poznaniu. Młoda adeptka sztuki fryzjerskiej zajęła wysokie V miejsce. Należy podkreślić , że konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

Anecie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.