Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Akcja Misyjna w naszej szkole’ 2013

Uczniowie naszej szkoły (kl. I TŻ, I TF, II TF, III F, III TF, III TK/F), jak co roku, wzięli udział w Akcji Misyjnej organizowanej przez Siostry Klawerianki. Tym razem pod hasłami: „Podaruj ołówek i zeszyt dzieciom Afryki” oraz „Zbiórka makulatury – zamień papier, gazety, książki, kartony na zeszyt i Pismo Św. dla dzieci z Afryki”. Zebraliśmy dużo różnych przyborów szkolnych oraz sporo makulatury i wszystko przekazaliśmy siostrom. Mamy nadzieję, że przez udział w tej akcji, chociaż w pewnym stopniu pomożemy dzieciom z kontynentu afrykańskiego. Koordynatorami na terenie szkoły byli P. mgr Małgorzata Ciereszyńska i P. mgr Wojciech Bazan.

Opracowali: P. Małgorzata Ciereszyńska i P. Wojciech Bazan