Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Kręgle dla najlepszych - Podsumowanie semsetru w klasach I K/W, I F, II W

Zakończenie semestru to okres wytężonej pracy, nadrabiania zaległości i poprawiania ocen. Kiedy już klasyfikacja semestralna dobiegnie końca, przychodzi czas na podsumowanie wyników. Wychowawczynie Środowiskowego Hufca Pracy w Krośnie w szczególny sposób wyróżniły uczniów, którzy w mijającym semestrze wykazali się znaczącymi osiągnięciami. Dla osób, które zdobyły najwyższe wyniki w nauce, wykazały się wzorową frekwencją i zachowaniem oraz aktywnością społeczną przygotowano niespodziankę w postaci wspólnego wyjścia do kręgielni. Rozgrywki w kręgle sprawiły młodzieży ogromną radość. Pomimo, iż dla większości był to pierwszy kontakt z tą dyscypliną sportu, zabawa była udana. Nagrodzonym uczestnikom życzymy dalszych sukcesów w nauce!