Rok Szkolny 2011/2012


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2011/2012

„Grupa Wolontariatu” w Radio Fara 11.12.2012 r.

Zgodnie z obietnicą Grupa wolontariatu działająca przy Radio Fara w Krośnie, informuje, że podjęła się prowadzenia nowej audycji radiowej dla najmłodszych – „Bajki na dobranoc”. Tworzenie tego programu od podstaw, ponieważ do nas należy wybór bajek, podział ról, żmudne ćwiczenie tekstów, godziny spędzone na nagraniach, a następnie przygotowanie do nich ścieżki dźwiękowej, jest dla nas nie lada wyzwaniem. Chociaż nie jest to łatwe zadanie, nikt nie narzeka, bo cel mamy jasny – chcemy dzieciom czytać bajki mądre i uczące, jak być „dobrym człowiekiem”.

Na początek, nasi uczniowie – Patrycja Mercik, Daria Janocha, Natalia Grzesik, Klaudia Kobak i Sławomir Wilk wraz z opiekunem p. Wojciechem Bazanem oraz studentki PWSZ, przygotowali opowieści związane ze Świętami Bożego Narodzenia, które zostaną zaprezentowane na antenie Radia Fara w Wigilię oraz Pierwszy i Drugi Dzień Świąt o godzinie 20:00.

Już dziś zapraszamy na Premierowe odcinki naszej audycji – „Bajki na dobranoc”.

O naszej działalności i o powstawaniu kolejnych odcinków z tej serii  będziemy Was informować na stronach internetowych: naszej szkoły - www.zsp2krosno.pl oraz Radia Fara - www.radiofara.pl

 

Zapraszamy i do usłyszenia! ;)

EB Dark Mode