Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie opłatkowe dla uczniów klas wielozawodowych: I W i II W

W dniu 21.12.2011r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla uczniów klas wielozawodowych: I W i II W. Spotkanie rozpoczął komendant ŚHP pan Adam Buczyński składając zebranym serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie Natalia Lenart z klasy I W odczytała fragment Pisma Świętego mówiący o narodzeniu Jezusa. Po wysłuchaniu Ewangelii wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia. Na świątecznym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych ani słodkości. Spotkanie zakończono wręczeniem nagród uczestnikom konkursów plastycznych związanych z Bożym Narodzeniem. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Spotkanie przygotowały wychowawczynie ŚHP ze środków finansowych OHP.