Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

"Hiszpańskie Inspiracje"

W dniu 11 grudnia 2011r. odbył się w Gorlicach III Konkurs Fryzjerski dla uczniów Szkół Zawodowych i Techników pod hasłem "Hiszpańskie Inspiracje". Wzięło w nim udział 26 adeptek sztuki fryzjerskiej z terenu województw małopolskiego i podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III technikum fryzjerskiego: Katarzyna Chłap i Agnieszka Biernacka. Uczestnicy pracujący na „żywych” modelach w ciągu 60 minut trwania konkursu mieli za zadanie wykonać upięcie z włosów wzorowane na kulturze hiszpańskiej. Królowały, więc intensywnie czerwone kreacje w zestawieniu z czernią, falbany i gorsety podkreślające figurę. Pracę młodych fryzjerek oceniał znany polski stylista Robert Grzempowski i gość specjalny Conrado Moreno. Uczennica Katarzyna Chłap za stworzoną fryzurę, wspaniałą kreację modelki i jej oryginalny makijaż otrzymała wyróżnienie.