Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Zgodnie z wieloletnią tradycją 14 października 2011r. nasza szkoła świętowała Dzień Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie zwany Dniem Nauczyciela. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w seansie filmowym - projekcji filmu Jerzego Hoffmana „Bitwa warszawska”. Odbyła się także uroczysta akademia, na którą przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie: Pan Marek Bargieł - Starszy Cechu, właściciel Wytwórni Ciast i Lodów SANTOS w Krośnie, Pan Józef Kiełtyka - Podstarszy Cechu, właściciel piekarni, Pani Marta Urbanowicz-Matelowska - Kierownik biura oraz Pani Stanisława Samborska - mistrz w zawodzie fryzjer, właścicielka Salonu Fryzjerskiego, Pan Jan Deptuch - właściciel Cukierni Jagusia, Pan Andrzej Nycz - nauczyciel praktycznej nauki zawodu, pracownik Cukierni Jagusia, Pan Wiesław Mezglewski Dyrektor Handlowy Firmy WOMAR FOOD. Były życzenia, kwiaty, świetny program artystyczny przygotowany przez nauczycieli: mgr Małgorzatę Mercik, mgr Monikę Delikat, mgr Piotra Szuryna, mgr Wojciecha Bazana wraz z uczniami.

Nagrody Dyrektora Szkoły odebrali: mgr Urszula Pająk, mgr Agata Paradysz, mgr Elżbieta Matusz, mgr Celina Lula, mgr Grażyna Litwin, mgr Alicja Kus, mgr Małgorzata Płatek, mgr Monika Delikat, mgr Urszula Jurczyk Czekańska, mgr Elżbieta Jaracz, mgr Jadwiga Kaszubska, mgr Piotr Kosiek, mgr Krzysztof Gierlasiński. Pan Wojciech Bazan odebrał nagrodę Prezydenta Miasta Krosna.

Z tej wyjątkowej okazji życzymy sukcesów w nauce całej społeczności szkolnej!