Rok Szkolny 2011/2012

fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Sklepów Sieci „S”

W dniu 20 stycznia 2012 r. odbył się zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie wraz z Dyrektorem sieci Sklepów „S” p. Wiesławem Mezglewskim I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o puchar dyrektora sieci sklepów ,,S”.
W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. Gościem specjalnym turnieju była drużyna z zaprzyjaźnionej szkoły ze Słowacji - Strednej Odbornej Szkoly Podnikania z Preśova. W turnieju brały udział również drużyny piłkarskie szkół z Krosna: ZSKU Krosno, I LO Krosno, ZSP Nr 3 Krosno, ZSP Nr 4 Krosno, ZSP Nr 5 Krosno, ZSP Nr 6 Krosno oraz gospodarze zawodów ZSP Nr 2.

Impreza dzięki zaangażowaniu dyrektora Sklepów „S” była sponsorowana przez Firmę „Wedel” i „Coca-Cola”, które ufundowały napoje i gadżety. Turniej uświetniły występy cheerliderek, które przygotowały układy taneczne przy wsparciu i fachowej pomocy nauczycieli wychowania fizycznego ZSP Nr 2 kolegów Piotra Kośka i Wiesława Wójcika. Patronat medialny nad imprezą objął tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie”. Do finału turnieju awansowały dwie najlepsze drużyny z grupy - szkoła z Preśova oraz ZSP Nr 6 w Krośnie. Po zaciętej walce I miejsce wywalczyła drużyna ZSP Nr 6 w Krośnie. Goście ze Słowacji ukończyli zawody na miejscu drugim. W małym finale o III miejsce walczyły drużyny ZSP Nr 4 i I LO. Mecz wygrała drużyna ZSP Nr 4 i tym samym zajęła III miejsce w turnieju.

VIII miejsce - ZSKU Krosno

Organizator ufundował dla trzech pierwszych drużyn puchary a dla wszystkich uczestników dyplomy. Po zakończeniu turnieju wyłoniono również najlepszego bramkarza, którym został Richard Migas z Preśova, króla strzelców turnieju - Alana Staszewskiego z ZSP Nr 6, strzelca 8 bramek oraz najlepszego zawodnika - Bernarda Szelera z I LO w Krośnie. Opiekę medyczną nad turniejem sprawował p. Zbigniew Moskal z ZSP Nr 4 w Krośnie wraz z grupą młodzieży. Szkolnymi koordynatorami imprezy byli: p. Hubert Wilk i p. Piotr Płatek nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP Nr 2 w Krośnie.