Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Audycja Misyjna w Radio Fara Wyprawa Misyjna Dzieci po Afryce – SESZELE

9 stycznia 2012r., już tradycyjnie w poniedziałkowy wieczór, zespół Admiratio zaprosił wszystkich radiosłuchaczy, na kolejną misyjną audycję.

Na mapie naszej wyprawy zatrzymaliśmy się na Seszelach, państwie, w którego skład wchodzą niewielkie wyspy leżącą na Oceanie Indyjskim.

To ostatnia w naszym wykonaniu audycja misyjna dotycząca wyprawy po Afryce. W ciągu 15- miesięcy przygotowaliśmy i prowadziliśmy „na żywo” trzynaście audycji dla dzieci. Poznaliśmy „od kuchni” pracę w radio i wiele się nauczyliśmy.

Za wszelkie dobro i cenne rady, pragniemy w sposób szczególny podziękować ks. Andrzejowi Bienia – Dyrektorowi Radia Fara oraz wszystkim Jego współpracownikom, z którymi współpracowaliśmy w Ramach Projektu Misyjnego.

Zapraszamy społeczność naszej szkoły do słuchania audycji Radia Fara i odwiedzania jego strony - www.radiofara.pl

A my wkrótce planujemy nowy cykl audycji radiowych…
Zatem do usłyszenia!!!