Rok Szkolny 2010/2011

Rok Szkolny 2010/2011

Dzień Samorządności

20 czerwca 2011 roku w naszej szkole odbył się Dzień Samorządności. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski. Chętni uczniowie przyszli tego dnia do szkoły, aby w atrakcyjny sposób spędzić czas wolny od zajęć dydaktycznych. Wśród licznych zabaw integracyjnych i konkursów największą popularnością cieszył się konkurs barmański oraz możliwości ozdobienia paznokci, wykonania ciekawej fryzury czy makijażu. Dużą popularnością cieszyło się również karaoke. W związku ze zbliżającymi się wakacjami uczniowie uczestniczyli również w prelekcji nt bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Dla wszystkich uczestników zabaw samorząd uczniowski ufundował słodycze, które jeszcze bardziej poprawiły świętującym humory.