Rok Szkolny 2009/2010

Rok Szkolny 2009/2010

Występ Admiratio

7 czerwca 2010r. zespół Admiratio wystąpił w Zespole Szkół w Korczynie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.Zespół przedstawił program słowno – muzyczny „Watoto wa Africa – Dzieci Afryki” w ramach Projektu Misyjnego dotyczącego przybliżania tematyki misyjnej i wspierania dzieł misyjnych. Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Justyna Michna, Joanna Mazurek, Karolina Ekiert, Kinga Śnieżek, Katarzyna Prajsnar, Sabina Gonet, Małgorzata Wojnowska (wszystkie z kl. II TF), Sylwia Jakieła (kl. I TG), Justyna Chudy (kl. III TH), Marta Stadler (kl. III TF) wraz z opiekunem zespołu mgr Wojciechem Bazanem. Przedstawiony program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność, nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Było to dla nas bardzo miłe spotkanie, które pozostanie nam na długo w pamięci. Mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.