Patron


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Baza Pracodawców

GIMNAZJALISTO !!!

 

Warunkiem przyjęcia do Branżowej Szkoły I Stopnia jest uzyskanie praktyki w wybranym zawodzie. Uzyskanie praktyki powinno być potwierdzone zaświadczeniem wydanym przez pracodawcę (pracownik młodociany). Stworzona baza praktyk ułatwi Wam kontakt z potencjalnym pracodawcą.  Jednocześnie informujemy, iż nasza szkoła zapewnia praktyczną naukę zawodu na kierunkach: fryzjer, kucharz.

 

 

PRZEDSIĘBIORCO !!!

 

W związku z rozszerzeniem działalności promocyjnej naszej szkoły planujemy utworzyć bazę firm szkolących uczniów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum, umieścić ją na stronie internetowej (zsp2krosno.pl) oraz w materiałach informacyjnych. Działanie to ma na celu ułatwienie kontaktu obecnych i przyszłych uczniów z Państwa firmami np. podczas poszukiwania miejsca praktyki zawodowej. Dla Państwa będzie to również dodatkowa forma reklamy firmy. Prosimy o przekazanie danych firmy osobiście w sekretariacie szkoły, drogą pocztową lub poprzez uczniów. Mile widziane są również zdjęcia z praktyk uczniowskich przesłane drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Równocześnie zapewniamy, że ww. dane zostaną umieszczone tylko w przypadku wyrażenia pisemnej zgody znajdującej się poniżej. Dziękujemy za współpracę.

 

DANE ADRESOWE SZKOŁY

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie

UL. KS. SZPETNARA 9, 38 – 400 KROSNO

(0-13) 43-223-19, FAX: (0-13) 43-689-48

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STRONA INTERNETOWA: www.zsp2krosno.pl

 

 

OŚWIADCZENIE PRACODAWCY

 

EB Dark Mode