Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Otrzęsiny klas I

otrzesiny 202114 października odbyły się Otrzęsiny klas I, które zostały przygotowane przez wychowawców i uczniów klas II.

Pierwszoklasiści poddawani byli różnym próbom zarówno zręcznościowym, jak i manualnym. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła klasa I TŻ, która dzielnie uczestniczyła we wszystkich konkurencjach i otrzymała najwyższą ilość punktów. Nagrodą był certyfikat, który zwalnia ich od odpowiedzi ustnych i sprawdzianów w jednym wybranym dniu.
Imprezie towarzyszyła wspaniała zabawa, która zakończyła się przysięgą i pasowaniem, a następnie wspólnym odtańczeniem belgijki.
Wszystkich uczniów klas I serdecznie witamy w gronie społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie. Życzymy Wam samych sukcesów, umiejętności pokonywania trudności oraz wielu szczęśliwych chwil w murach naszej szkoły.

EB Dark Mode