Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

zakonczenie roku 2024W dniu 21.06.2024 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, a także ukończenia szkoły przez uczniów klas trzecich szkoły branżowej I stopnia .

Po mszy świętej odprawionej w Kościele oo. Franciszkanów w Krośnie odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której głos zabrali m.in. dyrektor szkoły – pan Bogdan Skotnicki, wicedyrektor Agata Betlej oraz przedstawiciele klas drugich i trzecich.
Uroczystość była okazją do wręczenia świadectw z wyróżnieniem, a także nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli w minionym roku szkolnym bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz wykazali się aktywnością i prospołeczną postawą.

Całej społeczności szkolnej życzymy beztroskich, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

opracowanie: Monika Delikat

EB Dark Mode