Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Jarmark Franciszkański 2024

jarmark franciszkanski 2024W dniu 9 czerwca 2024 r. na Franciszkańskiej w Krośnie obył się Jarmark Franciszkański. To festiwal radości, pełen kolorów, smaków i dźwięków, który przyciągnął wielu mieszkańców i turystów.

Już po raz 14 doświadczyliśmy franciszkańskiej gościnności. Mogliśmy delektować się domowymi wypiekami i aromatyczną kawą. Powodzeniem cieszyły się dania z grilla, żurek oraz bigos.
Na scenie mogliśmy podziwiać występy dzieci i młodzieży oraz koncert zespołu Mate.O. Zorganizowano liczne zabawy i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko edukacyjne Naszej Szkoły, przygotowane przez Amelię Kijowską, Kamilę Czekańską, Natalię Widzisz, Darię Vorobiową, Mateusza Kobylarczyka, Kacpra Firleja, p. Joannę Przystaś-Gruchałę, p. Grażynę Litwin.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego wydarzenia. W tym roku celem charytatywnym Jarmarku było wsparcie rehabilitacji oraz leczenia czteroletniego Jasia.

opracowała Grażyna Litwin

EB Dark Mode