Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Wieczorek dla Mam z niespodzianką

koncert dla mam 2024W niedzielne popołudnie 26 maja 2024 r. o godz. 17.00 na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, odbył się Wieczorek dla Mam z niespodzianką połączony z Akcją charytatywną dla 6- letniego Krzysia, który urodził się z tzw. zespołem Vacterl.

W tym wyjątkowym dniu, z jednej strony chcieliśmy słowem i piosenką wyrazić Wszystkim Mamom naszą miłość, wdzięczność, cierpliwość oraz serce, które tak wiele rozumie, i wspaniałomyślnie zawsze wybacza, a z drugiej pomóc Krzysiowi, i Jego Rodzicom w zebraniu funduszy na dalsze leczenie oraz rehabilitację.
Na to wydarzenia przygotowana była również specjalna niespodzianka w postaci Słodkiego kącika przygotowana przez uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie oraz Stoiska z upominkami kawowo – herbacianymi przygotowanego przez Przystanek Krośnieńska.

W przygotowanym programie wokaliści sami wybierali repertuar jako specjalny prezent dla swoich Mam, a dodatkowo po każdej piosence wręczali Im słodkie upominki. Podczas wieczorku zostały zaprezentowane znane polskie i zagraniczne utwory, które przeplatane były pięknymi myślami o naszych wspaniałych Mamach.
Przed zebraną licznie publicznością wystąpili wokaliści ze Studia Piosenki SWING działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie pod kierunkiem Pani Lucyny Durał w składzie: Magdalena Folta, Bartek Pelczar, Ola Stefanik, Nikola Biskup, Julia Kudłacz, Zosia Baran, Marysia Uliasz, Amelia Filar, Szymon Penar, Julia Bogacz, Julia Tesznar, Marysia Kucharska, Inga Gonet, Maja Uram, Kinga Krężałek, Milena Gonet, Natalia Bęben, Milena Bogaczyk, Lena Rygiel, Ola Urban i Agata Gawlak oraz Grupa wokalna DREAM działająca przy naszej szkole pod kierunkiem Pana Wojciecha Bazana (pomysłodawcy tego wydarzenia) w składzie: Justyna Penar, Maria Ginalska, Martyna Kułak, Maja Szydło i Martyna Marecka.

Zwieńczeniem koncertu było złożenie wszystkim Mamom życzeń oraz wręczenie Krzysiowi upominku.

Za pomoc w zorganizowaniu Wieczorku dla Mam z niespodzianką serdeczne podziękowania kieruję do: Pani Małgorzaty Krzysik z Fundacji „Pierwsza Pomoc”, Pani Ewy Kiełtyki – Glazar właścicielki Przystanek Krośnieńska, Pana Łukasza Wosiewicza, Dyrektora RCKP Pani Doroty Cząstki, Pani Lucyny Durał, Pani Agnieszki Kaszczyszyn, Pana Piotra Wójcika, Pana Krzysztofa Makucha i nauczyciela Pani Elżbiety Jaracz oraz wolontariuszy: Zofii Kubit, Katarzyny Wiśniowskiej, Wiktorii Wierdak, Zuzanny Rogalskiej, Emilii Rachfał, Marceliny Betlej, Pawła Cichockiego i Dawida Dziedzica.
Była to wspaniała impreza, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń, które z pewnością na długo pozostaną Wszystkim w pamięci.

Opracował pomysłodawca i opiekun Grupy wokalnej Dream:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode