Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

„Klik …. A co potem” warsztaty edukacyjne

warsztaty 2w 202413 maja 2024 r. klasa II W wraz z wychowawczyniami panią Moniką Delikat i panią Sylwią Pękalską wzięła udział w warsztatach edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Pedagogicznej z okazji Tygodnia Bibliotek.

Tematem zajęć była cyberprzemoc, fake newsy, zagrożenia czyhające w sieci, a przede wszystkim bezpieczne poruszanie się w przestrzeni cyfrowej. Uczestnicy warsztatów zostali również zapoznani z księgozbiorem dotyczącym tematyki zajęć.
Na zakończenie młodzież wzięła udział w quizie podsumowującym wiedzę zdobytą w trakcie warsztatów.

opracowała: Monika Delikat

EB Dark Mode