Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

17 maja 2024 r. wyjście do RCKP w Krośnie i obejrzenie kilku wystaw

wystawa rckp 2024Klasy: 1 TŻ/TTŻ i 3 TF miały możliwość oglądania wystawy fotografii, malarstwa oraz prac wykonanych różnymi technikami przez dzieci i młodzież.

„W kadrze zapisane” to tytuł wystawy Fotografii Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Autorzy - za pośrednictwem tej wystawy - chcą pokazywać bogactwo ludzkiego doświadczenia, ukazane w różnych kontekstach, formach i odcieniach.

Konkurs plastyki dzieci i młodzieży pogranicza „Kredki” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem młodych-zdolnych. W tegorocznej edycji udział wzięło 404 młodych artystów, a prace 50 z nich można zobaczyć na wystawie pokonkursowej.

„Wtopieni w naturę” to 50 prac inspirowanych naturą i wyobraźnią krośnianki Urszuli Gortat. Autorka - w swojej pracowni - używa do większości prac pędzli, szpachli, a nawet własnych dłoni. Maluje dla własnej przyjemności i tylko wtedy, gdy poczuje nieodpartą chęć sięgnięcia po pędzel.

Opiekun: Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode