Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych w Krośnie

wystawa psow 2024W dniach 11 i 12 maja 2024 r.  na Stadionie UKS Guzikówka w Krośnie odbyła się XXXV i XXXVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych. Przy pięknej pogodzi publiczność miała okazję podziwiać rywalizację psiej arystokracji, maleńkie i ogromne, puszyste "kanapowce" i pełne werwy rasy myśliwskie.

Wystawa miała również charakter edukacyjny. Odbył się pokaz psów w wykonaniu dzieci, GALLAGER Team zaprezentował umiejętności sportowe psów.
Podczas wystawy można było zaopatrzyć się w psie akcesoria, niezbędne dla pupili i fachowe wydawnictwa, a także skorzystać z profesjonalnych porad od najlepszych znawców rasy.
Tradycyjnie wolontariuszki z naszej szkoły pod opieką p. Grażyny Litwin: Karolina Fiedeń, Kinga Zajdel, Kamila Zajdel, Marzena Witkowska, Agata Krygowska, Julia Gęsiak, Martyna Marecka, Aleksandra Wityńska, Martyna Pudło pracowały na ringach w charakterze asystenta sędziego.

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza Grażyna Litwin

EB Dark Mode