Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Pożegnanie absolwentów Szpetnara rocznik 2023/2024

pozegnanie klas piatych 2024„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”. Ta właśnie myśl Eleanor Roosevelt przyświecała spotkaniu, podczas którego żegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Był to szczególny dzień nie tylko dla uczniów klas V TA/TF i V TŻ, ale także ich rodziców, wychowawców, nauczycieli, młodszych koleżanek i kolegów.

Oprócz wspomnień i podziękowań płynących z ust absolwentów, wręczone zostały uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za zaangażowanie w życie klasy, jak i całej szkoły, a uczniowie klas IV TF i IV TA/TŻ wspólnie z wychowawcami przygotowali specjalnie na tę okazję część artystyczną.
Drodzy absolwenci, pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły są zawsze dla Was otwarte. Powodzenia na maturze oraz samych sukcesów w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Opracowanie: M. Ciereszyńska

EB Dark Mode