Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

„Dzień ze Swingiem” z udziałem Grupy wokalnej DREAM

dzien ze swingiem 202409 lutego 2024 r. w na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się w ramach Artystycznych Ferii Zimowych „Dzień ze Swingiem”.

Do udziału w tegorocznej edycji „Dnia ze Swingiem” podobnie, jak w zeszłym roku, zostały zaproszone wokalistki z Grupy wokalnej DREAM (działającej w naszej szkole) wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem.
W programie, oprócz m.in. kącika debiutów, mini recitalu wokalistki Studia Piosenki SWING, odbyły się również warsztaty wokalne, które prowadziła P. Aleksandra Tocka - wokalistka, pedagog i trener wokalny. Tematem warsztatów był śpiew (siła głosu, rytm), interpretacja tekstu oraz właściwy sposób poruszania się na scenie.
Było to dla nas ciekawe wydarzenie, które dostarczyło nam oprócz cennej wiedzy, wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Opracował opiekun Grupy Wokalnej DREAM:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode