Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Tu wszystko gra ok. 32 Finał WOŚP w Krośnie

wosp 202428 stycznia 2024 r. - graliśmy dla zdrowych płuc. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dzieci i dorosłych.

Finał WOŚP to nie tylko wielkie wydarzenie charytatywne, to czas współdziałania społeczności lokalnych, wspólnie działają młodzi i młodzi duchem, zdrowi i doświadczeni chorobami oraz Ci, którzy skorzystali ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. WOŚP właśnie gra dla wszystkich ludzi.

Cieszymy się: Marzena Witkowska, Aleksandra Wityńska, Martyna Pudło, Grażyna Litwin oraz nasze Dobre Anioły – Klaudia Pałycia, Angelika Korta, Sabina Borek, Patryk Patrylak, P. Dorota Wityńska, że mogliśmy być cząstką tego wielkiego wydarzenia., Dziękujemy wszystkim za dzieła małe i duże, za wrzutkę do puszki, za placki, drożdżówki, zupę, bigos, herbatkę, koncerty i tę wyjątkowa atmosferę.

32 Finał WOŚP już za nami, a my gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

opracowała Grażyna Litwin

EB Dark Mode