Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

„Edukacja dla przyszłości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2”

FERS RP UE logo

Styczeń i pierwsze dni lutego to bardzo pracowity czas dla ośmiu uczestników i uczestniczek projektu nr 2022-2-PL01-KA122-SCH-000102106 “Edukacja dla przyszłości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2. W ramach przygotowania do mobilności nauczyciele i nauczycielki uczestniczą w kursach: kulturowym, pedagogicznym, językowym oraz ekologicznym, a już od 5 lutego 2024 r. przez tydzień będą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności na kursie „4C i współczesne narzędzia ICT” w Maladze.

Współfinansowane przez Unię Europejską.

 

EB Dark Mode