Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

„Edukacja dla przyszłości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2”

FERS RP UE logo

W ramach realizacji projektu Edukacja dla przyszłości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2” grupa ośmiu nauczycieli rozpoczęła przygotowania do mobilności. Na spotkaniu informacyjnym 13 i 21 grudnia 2023 r. zespół projektowy przedstawił harmonogram działań, szczegóły dotyczące przebiegu mobilności oraz działania po mobilności.
Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027, projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

 

EB Dark Mode