Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Wyjście do BWA

bwa 3tf 2023Dnia 17 listopada 2023 r. klasa 3 TF uczestniczyła w wyjściu do Biura Wystaw Artystycznych w ramach lekcji stylizacje reklamowe i kreator wizerunku.

Uczennice brały udział w programie edukacyjnym do wystawy Gosi Mycek pn.”Wieśniara”. Program dotyczył współczesnego feminizmu a tradycyjnych postaw społecznych. Jakie jest miejsce kobiety na polskiej wsi? Czy motywy z mitologii słowiańskiej funkcjonują we współczesnym społeczeństwie? Dojrzałe i ważne tematy dla najstarszej grupy młodzieży. W części praktycznej uczestniczki dały nowe życie starym banerom, tworząc na nich obrazy, transparenty czy kolaże.

opiekun Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode