Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Wyjście do BWA

bwa 3tf 2023Dnia 17 listopada 2023 r. klasa 3 TF uczestniczyła w wyjściu do Biura Wystaw Artystycznych w ramach lekcji stylizacje reklamowe i kreator wizerunku.

Uczennice brały udział w programie edukacyjnym do wystawy Gosi Mycek pn.”Wieśniara”. Program dotyczył współczesnego feminizmu a tradycyjnych postaw społecznych. Jakie jest miejsce kobiety na polskiej wsi? Czy motywy z mitologii słowiańskiej funkcjonują we współczesnym społeczeństwie? Dojrzałe i ważne tematy dla najstarszej grupy młodzieży. W części praktycznej uczestniczki dały nowe życie starym banerom, tworząc na nich obrazy, transparenty czy kolaże.

opiekun Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode