Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Próbny egzamin zawodowy

probny zawodowy Vtz 2023W dniu 17 listopada 2023 roku, uczniowie klasy V TŻ kształcący się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych, przystąpili do etapu pisemnego, próbnego egzaminu zawodowego z kwalifikacja HGT.12 – Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. 
 
 
Część pisemna została przeprowadzana w formie testu składającego się z 40 zadań zamkniętych, zawierających cztery odpowiedzi do wyboru, z których tylko jedna odpowiedź była poprawna. Ta część egzaminu trwała 60 minut i przeprowadzona została z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu zawodowego. 
Egzamin został przeprowadzony zgodnie z procedurami CKE. 
przygotowała i przeprowadziła: Agata Paradysz
 

EB Dark Mode