Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Akademia młodego zawodowca 2023

akademia zawodowca2 2023W dniach 16 i 17 listopada 2023 r. w pracowni fryzjerskiej pod kierunkiem pani Anety Nowotyńskiej odbyły się warsztaty dla uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej nr 6 i nr 3 w Krośnie.

Uczniowie w ramach przedmiotu doradztwo zawodowe mieli okazję zaobserwować pracę fryzjera oraz samodzielnie spróbować i ocenić swoje możliwości w nawijaniu włosów na wałki czy modelowaniu włosów. Koleżanki z kl. IV TF i II F pokazywały i tłumaczyły jak prawidłowo wykonać ćwiczenie, jednocześnie udzielając informacji związanych z nauką przedmiotów zawodowych. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, która pozwoliła stwierdzić, czy ten zawód jest dobrym wyborem.

Opracowała: Aneta Nowotyńska

EB Dark Mode