Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Moje życie, mój zawód, moja pasja

moje zycie moja pasja 20238 listopada br. odbyło się spotkanie uczniów klas IV TF i IV TA/TŻ z panią Anetą Winogrodzką właścicielką salonu kosmetycznego Lovestetic w Krośnie, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego pod hasłem „Moje życie, mój zawód, moja pasja”.

Zajęcia miały na celu poszerzenie wiedzy uczniów oraz wskazanie im spójności między pasją a wykonywanym zawodem. Pani kosmetolog przybliżyła nie tylko tajniki swojej pracy, ale również opowiedziała o własnej ścieżce kształcenia i kariery zawodowej.

Zajęcia zorganizowane zostały w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Skuteczne planowanie kariery zawodowej jako zwiększenie szans na rynku pracy”,  w ramach projektu: „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO” Programu Rozwój Lokalny.

opracowanie: M. Ciereszyńska

EB Dark Mode