Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

13. Jarmark Franciszkański

jarmark franciszkanski 2023już za nami. 4 czerwca 2013 r. spotkaliśmy się na Franciszkańskiej 5 w Krośnie na Jarmarku Franciszkańskim, który w tym roku odbył się pod hasłem „Rodzina Rodzinie”.

Cały dochód z imprezy został przeznaczony na wsparcie rodzin gromadzących się przy klasztorach franciszkanów na Ukrainie.

Piękna pogoda, moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, pyszne jedzenie, wyśmienite, domowe placki oraz wystawa „Samarytanie z Markowej”, dogoterapia, pokaz sprzętu Straży oraz Policji, animacje prowadzone przez p. Małgorzatę Nikody, „koncert duetu GGDUO, występ osób z Ukrainy oraz Laureatów Festiwalu Dziecięcego stworzyły wyjątkowy klimat imprezy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska zorganizowane przez Naszą Szkołę tj. „Piknik naukowy – eksperymentowe szaleństwa” oraz salon fryzjersko-kosmetyczny.
Wolontariusze z ZSP Nr 2 zaangażowani w to wyjątkowe wydarzenie: dyrektor pan Bogdan Skotnicki, p. Grażyna Litwin, p. Joanna Przystaś-Gruchała, p. Barbara Lągawa-Dereń, p. Wioletta Lenik, p. Kateryna Statsenko, p. Valeria Krikovtsova, p. Nela Kaluhina, p. Małgorzata Mercik oraz Kinga Szurkiewicz, Natalia Gradowicz, Kinga Zajdel, Kamila Zajdel, Karolina Fiedeń, Amelia Wilusz, Gabriela Żyła, Dominika Dominik, Natalia Widzisz, Daria Vorobiowa, Oliwia Gosztyła, Mateusz Kobylarczyk, Hanna Matsiuk, Olena Pavlina, Stanislav Rodosolovych, Rada Rodziców przy ZSP Nr 2 w Krośnie.


Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a darczyńcom i ofiarodawcom za hojność.

opracowała Grażyna Litwin

EB Dark Mode