Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Pikniki rodzinne – czas start!

pikniki 2023Maj i czerwiec to miesiące, w których szkoły podstawowe oraz przedszkola organizują pikniki rodzinne. Każdego roku młodzież naszej szkoły zapraszana jest na tego typu imprezy, by umilić czas najmłodszym oraz pokazać swoje umiejętności z zakresu fryzjerstwa.


27 maja br. nauczyciele Małgorzata Ciereszyńska oraz Wioleta Zięba wspólnie z uczennicami kształcącymi się w zawodzie technik usług fryzjerskich wzięły udział w pikniku organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Krośnie. Natomiast 1 czerwca br. pani Wioleta Zięba z uczennicami klasy I TF uczestniczyła w pikniku z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 8 w Krośnie. Największym zainteresowaniem wśród dziewczynek cieszą się plecionki z wykorzystaniem kolorowych, sztucznych włosów oraz fale.
Kolejne pikniki już w najbliższym czasie.

Opracowanie: M. Ciereszyńska, W. Zięba

EB Dark Mode