Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych

pokaz 2023W dniu 18 maja 2023 roku odbył się w naszej szkole pokaz umiejętności zawodowych i artystycznych uczniów klas pierwszych, który dedykowany był ich rodzicom oraz zaproszonym gościom.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych gotowali i przyrządzali potrawy- zakąski, piekli ciasta i robili desery, czesali fryzury i wykonywali upięcia w stylu boho, dobierali i wykonywali profesjonalny makijaż oraz przygotowywali różne widowiskowe doświadczenia chemiczne.
Degustację przygotowanych smakołyków poprzedził bogaty i urozmaicony program artystyczny, na który złożyły się: pokaz mody branżowej, pełen fantazji pokaz fryzur, pokaz kulinarny oraz pokaz analityków.
Uczniowie prezentowali także umiejętności artystyczne. Urozmaiceniem był skecz i prezentacja umiejętności wokalnych w wykonaniu uczniów i uczennic z klas I technikum.
W organizacji imprezy dużym wsparciem dla szkoły byli także pracodawcy, którzy wraz z kadrą pedagogiczną dbają o właściwy tok kształcenia i nabywania umiejętności zawodowych.
Zarówno rodzice uczniów klas pierwszych, jak i zaproszeni goście byli pod wrażeniem zdolności, zaangażowania i umiejętności, które ich pociechy nabyły podczas kilkumiesięcznej nauki w naszej szkole.
Za przygotowanie tego spotkania odpowiedzialne byli wychowawczynie klas pierwszych Panie: Jadwiga Kaszubska, Monika Delikat, Barbara Kozdraś, Agnieszka Gonet i Anna Kustroń, a wspierały je nauczycielki przedmiotów zawodowych gastronomicznych, fryzjerskich i analitycznych.

Opracowanie: wychowawcy klas pierwszych

EB Dark Mode