Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych w Krośnie

wystawa psow 2023W dniach 6 i 7 maja 2023 r.  na Stadionie UKS Guzikówka w Krośnie odbyła się XXXIII i XXXIV Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych.

Impreza ta, dla publiczności była okazją do zobaczenia wielu pięknych, rasowych czworonogów, poznania ich wymagań i możliwości, natomiast dla hodowców okazją do zaprezentowania swych podopiecznych komisji sędziowskiej i zdobycia medali i tytułów. Tradycyjnie nasze wolontariuszki: Karolina Fiedań, Kinga Zajdel, Kamila Zajdel i Natalia Bałuka pracowały na ringach w charakterze asystentów sędziów.

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza Grażyna Litwin

EB Dark Mode