Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Z wizytą w Akademii Rozwoju AFK

akademia rozwoju 2023W dniu 12 maja 2023 r. klasa 3 TF wraz z opiekunami udała się do Akademii Rozwoju AFK w Gorlicach na szkolenie fryzjerskie z koloryzacji Witaj w Matrix, które prowadziła Pani Magdalena Świderska, szkoleniowiec Matrix Profesjonalne Haircare Color.

Podczas tego spotkania uczniowie mogli zapoznać się z produktami firmy Matrix podczas części teoretycznej, a następnie zastosować zdobytą wiedzę na warsztatach praktycznych. Był to bardzo fajnie spędzony czas połączony z nauką i zabawą kolorami.
Jeszcze raz dziękujemy firmie AFK Gorlice i Pani Magdalenie Świderskiej za dużą dawkę wiedzy, która przyda się nam do dalszej pracy zawodowej.

opracowanie: W. Zięba

EB Dark Mode