Pożegnanie klas czwartych

pozegnanie klas IV 202328.04.2023 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym dla klas czwartych. Po czteroletniej nauce w szkole, przeplatanej nauką zdalną opuszczają nas absolwenci ostatniej klasy po gimnazjum.

Przed nimi matura i dorosłość. Program artystyczny, który przygotowały na tę uroczystość klasy czwarte po szkole podstawowej, pokazał jaka drogę przeszli nasi absolwenci.

Pan Dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnał przyszłych maturzystów, zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, dyplomy za pracę w szkolnym wolontariacie oraz za zasługi sportowe.
Młodzież kończąca szkołę wyraziła swoje podziękowanie Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom za trud włożony w ich wykształcenie i wychowanie.

Opracowały: Wioletta Lenik i Magdalena Dubiel-Raś