Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Bezpiecznie - zdrowo - aktywnie

bza 2fk 202316 marca 2023 r. uczniowie klasy 2 F/K rozpoczęli realizację programu profilaktyczno-zdrowotnego „Zdrowo i aktywnie”, którego celem jest promowanie i pobudzenie wśród młodzieży aktywnego spędzania wolnego czasu.

Prelekcję połączoną z projekcją filmów poglądowych, które dotyczyły bezpiecznego poruszania się na drodze po zmroku – „Noś odblaski nie ryzykuj” przeprowadził wychowawca 9 – 10 Hufca Pracy w Krośnie pan Stanisław Machowski. Zostały przypomniane sposoby zachowania się w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Prowadzący wraz z młodzieżą przeanalizowali piramidę żywieniową oraz przedstawili propozycję, jak można spędzać aktywnie czas. W dniach 15 i 16 marca pan St. Machowski wraz z nauczycielem wychowania fizycznego ZSP Nr 2 w Krośnie panem Michałem Musijowskim zorganizowali klasowe rozgrywki w piłkę koszykową i siatkową, które przebiegały z przestrzeganiem zasad „fair play”.

Wychowawca klasy: Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode