Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

14 marca 2023 - Gala I edycji konkursu „Zawodowiec Roku 2022”

zawodowiec roku 2023Z ogromną radością pragnę poinformować, że Pani Ewa Długosz – Radoń w dniu 14 marca 2023 r. otrzymała I Wyróżnienie w dziedzinie „Przemysł Chemiczny” w Konkursie „Zawodowiec Roku 2022”. Jest to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki realizowana w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź.

Celem I edycji konkursu było wyłonienie i nagrodzenie nauczycieli ze szkół branżowych, techników, szkół policealnych oraz centrów kształcenia zawodowego, którzy wyróżniają się pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań.
Do I edycji konkursu napłynęło 537 zgłoszeń w 62 dziedzinach. Komisja konkursowa oceniała je według 5 kryteriów. Ostatecznie wyróżnienia i tytuły laureatów przyznano 118 nominowanym w 52 dziedzinach. Gala konkursu zgromadziła najlepszych nauczycieli z poszczególnych branż ze szkół z całej Polski. Nagrody wręczyli przedstawiciele organizatorów konkursu: Sekretarz Stanu w MEiN Marzena Machałek, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź Tomasz Zdzikot oraz Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Paweł Poszytek.

Pani Ewie Długosz – Radoń serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Dyrekcja ZSP Nr 2 w Krośnie

EB Dark Mode