Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Piękno kobiety

dzien kobiet2 2023Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi lub w jej figurze. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość.

Z okazji Dnia Kobiet w dniach 8 i 9 marca pracownie fryzjerska oraz kosmetyczna stały otworem dla wszystkich pięknych Pań pracujących i uczących się w naszej szkole. Można było skorzystać z zabiegów upiększających oraz pielęgnacyjnych. W pracowni fryzjerskiej królowały fale, loki oraz regeneracja włosów. W pracowni kosmetycznej zaś można było wykonać peeling i maskę parafinową na dłonie.
Pamiętajcie Panie, by dbać o siebie nie tylko przy okazji święta, ale przez cały rok.

opracowanie: M. Ciereszyńska

EB Dark Mode