Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Wojewódzki Konkurs Fryzjerski

kobieta kwiat 2023W dniu 8 marca 2023 r. z okazji Dnia Kobiet w Zespole Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. odbył się V Wojewódzki Konkurs Fryzjerski pod patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego o tytuł Mistrz stylizacji pod hasłem „Kobieta Kwiat”.

Była to świetna okazja do stworzenia upięć z włosów, nawiązujących do tematu konkursu i podkreślenia piękna kobiet poprzez stylizacje z wykorzystaniem kwiatów.
Do konkursu przystąpiło 18 uczestników z 7 szkół województwa podkarpackiego: Rzeszów, Strzyżów, Tarnobrzeg, Krosno, Jarosław, Kamień, Sędziszów Młp., a nad jego przebiegiem czuwał Dyrektor Szkoły Pani Sabina Kolbusz.

Komisja konkursowa składająca się z mistrzów w zawodzie miała nie lada problem, aby wyłonić najpiękniejszą prace młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, gdyż wszystkie fryzury były piękne i spełniały zasady konkursu. Po burzliwych naradach i zliczeniu wszystkich punktów zawartych w regulaminie, przyznała następujące miejsca:

I miejsce – NIKOLA SOLCZYŃSKA - Zespół Szkół Nr 1 Tarnobrzeg
II miejsce – DOBROSŁAWA LENAR - Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu
III miejsce – KINGA ZAJDEL - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie

oraz

I. Wyróżnienie – Gabriela Koc Zespół Szkół w Kamieniu
II. Wyróżnienie – Sylwia Tabasz Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie
III. Wyróżnienie – Paulina Tomaka Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie
IV. Wyróżnienie – Oliwia Kosińska Zespół Szkół Technicznych Sędziszów Młp.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie modelkom, które prezentowały styl i zachwycały swym wyglądem, fryzjerom, którzy stanęli na wysokości zadania i wykazali się umiejętnościami praktycznymi w zakresie stylizacji fryzur i wizualizacji wizerunku KOBIETY KWIAT.
Wszyscy uczestnicy są wygranymi , nie ma przegranych bo ich chęć udziału w konkursie udoskonalającym swój warsztat pracy były nade wszystko wygraną.

Serdecznie gratulujemy.

Opracowanie: A. Nowotyńska

EB Dark Mode