Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Dzień Kobiet 2023

dzien kobiet 20238 marca to wyjątkowy dzień w naszej szkole, dzień pełen uśmiechu, kwiatów, radości i wzruszeń. Samorząd Uczniowski z opiekunami przygotował poczęstunek i kilka niespodzianek.

W cudowny nastrój wprowadziła nas Pani Nela, która zagrała na skrzypcach. Ważnym punktem programu było czytanie poezji znanych polskich poetek pod hasłem: ,,Kobiety o kobietach w Dzień Kobiet", który przygotowała pani Małgorzata Płatek.
Niesamowite emocje pojawiły się wtedy, gdy nastał czas losowania. Pan Dyrektor Bogdan Skotnicki wylosował 20 nazwisk ,,Fajnych Babek”, którym wręczył pamiątkowe medale. Należy podkreślić, że wszystkie jesteśmy ,,Fajnymi Babkami” i każda z nas jest wyjątkowa. Każda z nas ,,... jest jak herbata w torebce; z jej mocy można zdać sobie sprawę w gorącej wodzie”, albo można o nas rzec, że ,,Kobieta jest jak otwarta książka wprawdzie o fizyce kwantowej i po chińsku, ale otwarta”.

100 lat naszym Paniom!!!

opracowanie: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

EB Dark Mode