Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Prelekcja na temat zdrowego odżywiania

zdrowe odzywianie 2023Dnia 22 lutego 2023 r. odbyła się prelekcja o dietetyce w klasie 2 F/K. Lekcja została zorganizowana przez opiekuna grupy fryzjer – młodociany 9-10 Hufiec Pracy w Krośnie pana Stanisława Machowskiego.

Prelekcja była ciekawą formą zajęć, w której wzięła też udział grupa kucharzy. Pani dietetyk przekazała dużo ciekawych informacji dotyczących prawidłowego odżywiania się i wykorzystywania wielu produktów w praktyce. Uczniowie dowiedzieli się, co jest wartościowe i co wzbogaca ich organizm w witaminy. Pani dietetyk zwróciła uwagę na napoje, które są szkodliwe dla organizmu – szczególnie energetyki.

opracowanie: Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode