Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

XV Międzyszkolny Konkurs Biblijny – etap szkolny

konkurs biblijny 2023W dniu 15 lutego 2023 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego pt. „Troska o Boży porządek”.


Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 34 pytań w czasie 45 minut. Tematem konkursu była treść Listu św. Pawła do Hebrajczyków wraz ze wstępem i przypisami. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas: 1 TA/ TF, 1 TŻ, 2 TF i 2 TŻ. W sumie 60 uczestników.
Konkurs odbył się w czterech grupach, a na jego rozpoczęciu byli obecni – Dyrektor naszej szkoły Pan Bogdan Skotnicki oraz Wicedyrektor Pani Agata Betlej. Dyrekcja powitała uczestników w kilku słowach życząc im m.in. powodzenia i jak najlepszego wyniku. I tak po sprawdzeniu prac konkursowych, do finału na poziomie powiatu, zakwalifikowało się trzech uczniów z najwyższą ilością punktów. Są to:
1. Martyna Lichoń z kl. 2 TŻ – 29 p.
2. Paweł Cichocki z kl. 2 TŻ – 25 p.
3. Dawid Dziedzic z kl. 2 TŻ – 22 p.

Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w finale konkursu, który odbędzie się 18 kwietnia 2023 r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie.
Dyrekcja i Organizator gratulują Wszystkim uczestnikom udziału w konkursie, a uczniom, którzy przeszli do finału życzą powodzenia i sukcesu w finałowej rywalizacji.

Opracował:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode